معرفی برند زتکس

کمپانی بزرگ زتکس-Zettex در ابتدا یک شرکت هلندی بوده که در سال 1990 میلادی تاسیس گردیده که به طور تخصصی در حوزه ی محصولات خودرویی فعالیت داشته و مواد اولیه برای بسیاری از معتبرترین برند های خودرویی زتکس-Zettex را تولید می کرده است اما از سال 2001  تصمیم به گسترش محصولات خود گرفت و تبدیل به زتکس-Zettex هلدینگ هلندی-انگلیسی شد که طیف وسیعی از درزگیر ها و چسب ها و مواد ضد حریق را تولید و عرضه کرد.

همه ی محصولات زتکس-Zettex دارای گواهینامه ی استاندارد جهانی ایزو 9001 و  14001میباشند. دفتر اصلی کمپانی زتکس-Zettex در کشور هلند یوده و  بیشتر کارخانجات آن در کشور انگلستان میباشند.

نچرال فرش خوشبو کننده لهستانی

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات

کسب درآمد

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تیک پاتوق گرمسیری همه چی دانلود خدمات اخذ ویزا لینک یاب لینکدونی تلگرام آموزشگاه موسیقی فروشگاه برتر شاپ مرکز فروش فلزیاب وگنجیاب 09197977577تهران خلیج فارس فیلم های الان دانلود پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان انشا صفحه 56نگارش هشتم ترمیم پرده بکارت در زنجان اﺯ اﻳﻦ ﺩﻧﻴﺎ ﻣﻴﺮ. ﺷﺎﻳﺪ ﻓﺮاﻣﻮﺷﺖ ﻛﻨﻢ اﻣﻴﺮ ﻣﻔﺘﺎﺣﻲ دستام ميلرز بي تو نفس هام اهنگ دلتنگمو غریبمو مردم ازین دربدری دستام میلرزه بی تو نفس هام میگیره بارون اروم توی چشمام حرفات نمک من روی زخمام یاد تو جان دلم حال دلم برمن نواز است هاتگرام برای کام Monster Pack v1.0 Android پاسخ ریاضی جویا مجد هفتم ۱۳۹۷ عزیز دل بنشین کنارم